Ochrana osobních údajů & Všeobecné podmínky 

Ochrana osobních údajů

Jan Hotels respektuje Vaše soukromí. Bereme na vědomí Vaše obavy týkající se důvěrnosti informací, které nám poskytujete při používání této a dalších webových stránek, především u online rezervace, a v souvislosti s Vaším pobytem v některém z našich hotelů.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.

V případě zájmu o zaslání/vymazání vašich osobních dat, vyplňte formulář zde a zašlete na email: poverenec@janhotels.cz.


Autorská práva

Všechny informace obsažené na těchto webových stránkách a jednotlivých webových stránkách Jan Hotels, včetně designu, grafiky a textu, jsou vlastnictvím Jan Hotels a jsou chráněny autorským právem. Všechny ostatní ochranné známky, názvy společností, názvy produktů a/nebo loga uvedené na těchto webových stránkách jsou vlastnictvím jejich příslušných vlastníků.


Best rate guarantee - Garance nejnižší ceny

Rezervujte si svůj pobyt v jednom z našich hotelů v Praze nebo Českém Krumlově přes naše webové stránky!

Jan Hotels garantuje nejnižší dostupnou cenu za ubytování na internetu se shodnými parametry rezervace - hotel, datum, počet osob, počet a druh pokojů, typ penze. Na našich webových stránkách Vám nebudeme účtovat žádné rezervační poplatky.

Nalezli jste před vytvořením rezervace nebo během následujících 24 hodin jinde lepší cenu? Kontaktujte nás a my Vám rádi nabídneme a potvrdíme nižší cenu.

Vezměte prosím na vědomí, že naše garance nejnižší ceny se nevztahuje na ceny balíčků nebo rezervace uskutečněné prostřednictvím nedůvěryhodných nebo aukčních webů.


Řešení sporů

Pro případné řešení sporů s naší společností Bohemia Properties a.s. týkajících se služeb prodávaných naší společností existuje možnost mimosoudního řešení. Věcně příslušným subjektem k projednání takového sporu je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

V případě sporů týkajících se služeb prodávaných naší společností Bohemia Properties a.s. prostřednictvím našich webových stránek existuje možnost on-line mimosoudního řešení. Pro tuto možnost řešení lze využít domény http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

 

Všeobecné nákupní podmínky společnosti Bohemia Properties a.s.

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Bohemia Properties a.s.