Jan Hotels

Jan Hotels – Záruka kvalitního ubytování v Praze a Českém Krumlově

Jan Hotels provozuje pět hotelů v České republice. V Praze hotely Duo, Leonardo & Bookquet a Carol a dva další v Českém Krumlově, Hotel Růže a Hotel OLDINN.

Naše hotely se liší ve stylu, ale mají stejné principy vysokých standardů v oblasti pohostinství. Dbáme na to, abyste po vstupu do některého z našich hotelů byli příjemně překvapeni, hýčkáni a cítili naši rodinnou atmosféru.

Hotel Duo

Hotel Duo v Praze je nově rekonstruovaný komplex, který nabízí svým hostům širokou škálu kvalitních služeb - ubytování, stravovací a konferenční služby či posilovnu nebo bowlingové centrum. Stylová restaurace Formanka se specializuje na českou i mezinárodní kuchyni a nabízí pokrmy těch nejvybranějších chutí.

Hotel Leonardo

Hotel Leonardo v Praze je jedinečný butikový hotel, který se nachází v historické budově z 15. století jen pár kroků od Karlova mostu. Příjemné prostředí pro odpočinek na čerstvém vzduchu nabízí elegantní zahrada na otevřeném nádvoří.

Hotel BOOKQUET

Unikátní poloha v centru Starého města nás vedla k myšlence něčeho nového. Proto jsme se rozhodli Hotel Leonardo postupně zrekonstruovat a dát mu nový originální název HOTEL BOOKQUET.

Hotel Carol

Hotel Carol je oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po celodenní prohlídce památek krásné Prahy. Hotel nabízí celou řadu služeb, včetně restaurace, baru, venkovní terasy a hlídaného krytého parkoviště za hotelem.

Hotel Růže

Hotel Růže je jedním z nejkouzelnějších hotelů v České republice. Nachází se v bývalé Jezuitské koleji ze 16. století v jedinečném historickém centru města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Hotel OLDINN

ZAČNĚTE SVŮJ PŘÍBĚH v nově zrekonstruovaném hotelu, který je zároveň jednou z dominant Krumlovské památkové zóny UNESCO.