Jan Hotels

Záruka kvalitního ubytování v Praze a Českém Krumlově

JAN HOTELS provozuje pět hotelů v České republice. V Praze hotely Duo, BOOKQUET a Carol, v Českém Krumlově pak Hotel Růže a Hotel OLDINN. Každý hotel má svůj osobitý půvab, všechny však mají stejné principy vysokých standardů v oblasti pohostinství. Dbáme na to, abyste po vstupu do všech našich hotelů byli příjemně překvapeni, hýčkáni a pocítili naši rodinnou atmosféru.

Hotel Duo

Hotel Duo v Praze je moderní hotelový komplex, který nabízí širokou škálu kvalitních služeb - ubytování, stravování a konferenční služby. V hotelu je vám k dispozici velké parkoviště, rozlehlá zahrada, fitness, bowlingové centrum nebo nová restaurace Food&Mood, která vám zajistí nejen jedinečný gastronomický zážitek, ale i skvělou náladu. 

Hotel BOOKQUET

Jedinečná lokalita a romantická atmosféra Starého Města spolu s bohatu literární historií nás vedla k myšlence něčeho nového. Proto jsme se rozhodli Hotel Leonardo postupně zrekonstruovat a dát mu nový originální název Hotel BOOKQUET.

Hotel Carol

Tradiční Hotel Carol s rodinnou atmosférou vám nabízí klidné místo pro odpočinek po prohlídce památek krásné Prahy, nebo po akcích v nedaleké O2 Areně. Využívat můžete řadu služeb včetně restaurace, baru, venkovní terasy a krytého parkoviště.

Hotel Růže

Legendární Hotel Růže je jedním z nejkouzelnějších hotelů v České republice. Nachází se v bývalé Jezuitské koleji ze 16. století v jedinečném historickém centru města Český Krumlov, které je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Hotel OLDINN

ZAČNĚTE SVŮJ PŘÍBĚH v nově zrekonstruovaném designovém Hotelu OLDINN. Díky umístění v samotném srdci Českého Krumlova můžete začít objevovat krásy tohoto pohádkového města.