Novinky

Podívejte se, co se u nás děje.

Bezpečnost na prvním místě - nové standardy "WE CARE"

Bezpečnost hostů je naší nejvyšší prioritou a vždy se snažíme udržovat ty nejvyšší hygienické standardy.
Přečtěte si víc

Jan Hotels oznamuje strategickou akvizici Hotelu Carol v Praze

Hotel Carol, situovaný v rychle se rozvíjející oblasti Prahy v blízkosti O2 Arény a multifunkčního centra O2 universum, je známý svojí příjemnou atmosférou. Nyní se stává nejnovějším přírůstkem do hotelové skupiny společnosti Jan Hotels.
Přečtěte si víc

Hotel OLDINN po rekonstrukci zahájil podzimní sezónu v Českém Krumlově

Český Krumlov, 2. září 2019 – První zářijový víkend se v Českém Krumlově nesl ve stylu nových začátků. Po devíti měsících byl 1. září znovu otevřen Hotel OLDINN. Rozsáhlá rekonstrukce dodala hotelu moderní ráz, a přitom byl zachován genius loci všech tří více než 600 let starých historických budov, které dodnes tvoří hotelový komplex.
Přečtěte si víc

Dárkové vánoční vouchery za zvýhodněné ceny

Využijte naši speciální vánoční nabídku a vyberte si ideální dárek pro vaše blízké – pobyt v jednom z našich hotelů v Praze nebo Českém Krumlově!

Přečtěte si víc

Navázáno nové partnerství s Raiffeisenbank

Po úspěšné vzájemné dohodě jsme se stali partnery společnosti Raiffeisenbank a jejího programu Premium RB Club, který nabízí zajímavý benefit všem držitelům Raiffeisenbank platebních karet v podobě různých slev u vybraných obchodníků.

Přečtěte si víc

3+ Důvody pro online rezervaci Hotelu Duo

Získejte skvělou až 10% slevu na váš pobyt, bezplatný vstup do našeho bazénu, sauny či posilovny, bezplatné Wi-Fi připojení a mnoho dalších výhod, když si rezervujete pobyt v našem novém Executive pokoji přímo na webových stránkách hotelu.

Přečtěte si víc

Spuštěn nový rezervační systém našich hotelů!

Online rezervace našich hotelů je teď mnohem lepší a uživatelsky jednodušší díky novému designu a funkčnosti rezervačního systému. Využití našich webových stránek k rezervaci přináší mimo jiné našim zákazníkům jednu další výhodu, a tou je speciální nabídka až 10% slevy na celý pobyt. Věříme, že naši zákazníci tuto nabídku ocení a těšíme se na spoustu dalších spokojených hostů.

Přečtěte si víc

Hotel Růže partnerem Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov

Mezi 14. červencem a 5. srpnem 2017 proběhne již 26. ročník festivalu, na kterém se představí špičky současné hudební scény. Jsme rádi, že náš Hotel Růže může být této hudební přehlídky evropského významu jako partner součástí.

Přečtěte si víc