Tisková zpráva 15. 12. 2022

Nejen dobré jídlo, ale i dobrá nálada. To přesně čeká hosty v nové restauraci Food&Mood v pražském Hotelu Duo

Zbrusu nové interiéry, lákavé menu, atraktivní sezónní nabídky, vaření přímo před zraky hostů nebo stolování formou sdílení. To vše čeká zákazníky restaurace Food&Mood, která nahradila v pražském Hotelu Duo někdejší restauraci Formanka. Moderní interiéry v bistro stylu, jejichž autorkou je architektka Petra Nicolas z Petra Nicolas Architects, jsou od prosince 2022 k dispozici hotelovým hostům, lidem z blízkého i širšího okolí nebo korporátním klientům pro jejich firemní akce a večírky.
 
Již z názvu samotné restaurace Food&Mood je jasné, že ambice jsou vyšší, než hosta jen dobře nasytit. Plyne to ostatně i z pozvánky šéfkuchaře Gürdaga Jay Jay Mertela, která je uvedena přímo na jídelním lístku slovy: „Sdílejte pokrmy s přáteli a dobře se bavte.“  Slogan samotné restaurace Dobré jídlo, dobrá nálada to vše jen podtrhuje. Odpovídá tomu i samotný koncept restaurace. Pokrmy připraví kuchaři přímo před hosty a na jídelním lístku najdete i speciality určené ke sdílení, což pozvedne vaši návštěvu na jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Gastronomický zážitek však zůstává na prvním místě, a tak si dal šéfkuchař na přípravě menu hodně záležet. Vybrat si lze z různých stylů jídla i stolování a z toho nejlepšího z české i mezinárodní kuchyně. Na své si přijdou milovníci masa i vegetariáni, fandové české kuchyně i exotiky. O sladkou tečku se postarají neodolatelné dezerty. A myslí tu i na ty nejmenší, součástí menu je dětská nabídka. V průběhu celého roku pak restaurace nabídne sezónní tematická menu z čerstvých surovin, které pocházejí převážně od lokálních dodavatelů. 

Prostory restaurace je možné využít nejen pro soukromé, ale i firemní akce a večírky. Využít lze přitom služeb profesionálního personálu, který má bohaté zkušenosti s organizací konferencí v konferenčním centru Hotelu Dua. Hotelový tým zajistí výzdobu, tematický doprovodný program, barmanskou show nebo živé hudební vystoupení. Akce jsou připravovány vždy dle individuálních požadavků každého klienta.  

Restaurace je otevřena denně od 12 do 23 hodin. Více informací najdete na www.hotelduo.cz