Český
Český
Moje Rezervace | Firemní přihlášení
Best Rates Guaranteed
imgBack imgMain

Hotel v Praze

delimeterHotel v Praze

Praha - kde se historie potkává s 21. století

Praha, hlavní město České Republiky je magické město pro Vaši dovolenou. Malé a neobyčejné město nabízí tradici, historii, kulturu, vynikající jídlo a víno. Přidejte přátelské obyvatele, vynikající systém hromadné dopravy a širokou nabídku hotelů, od ubytoven až po pětihvězdičkové moderní hotely a máte zaručeně zážitky, které nikdy nezapomenete.


Hotel v Praze

Navzdory tomu, že je Praha malé město je tu hodně věcí, které můžete dělat a vidět. Je dobré si Vaši cestu pečlivě naplánovat, abyste se rozhodli, která místa byste chtěli vidět nejvíce. Pokud se chcete rozhodovat až na místě, zaměstnanci každého hotelu v Praze Vám rádi doporučí kam byste mohli jít.


Pražské Staré město

Staré město je plné historie, romantiky a středověké architektury snadno dostupné metrem nebo autobusem. Pokud je Váš hotel ve středu města tak můžete jít pěšky. Procházky dlážděnými uličkami Vás vezmou zpátky v čase. Nezůstávejte jen na hlavních ulicích, odbočte do náhodné uličky a ta Vás zavede do tichého a poklidného prostředí a to jen 20 metrů od dopravy 21. století.


Pražský Hrad

Je to středověký hrad, který je vidět skoro odevšad v městě. Domov českých králů a panovníků. Nyní je to oficiální rezidence Prezidenta České Republiky. Je to velkolepá stavba, která je nejpopulárnějším místem v Praze.


Kostely a Katedrály

Praha má ohromující počet velkolepých kostelů a katedrál. Neopomeňte katedrálu Svatého Víta, která se nachází na Pražském Hradě. Její 95ti metrová věž nabízí dech beroucí výhled na celé město. Zeptejte se na Vaší hotelové recepci na cestu.


Orloj, Karlův most, Židovská čtvrť

Žádná cesta do Prahy by neměla být bez toho, abyste viděli středověký Orloj na Staroměstském náměstí. Je postavený v roce 1410 a přestavěn v roce 1490. Od té doby tyto hodiny měří čas.

 

Karlův most je oblíbeným místem jak místních tak turistů. Lemonový 75ti sochami a mnohými pouličními prodavači. Most spojuje starou Prahu s novou.

 

Židovská čtvrť je malá, ale naplněná historickými zajímavostmi. Jsou zde několik staletí staré synagogy a také se zde zrodila legenda o Golemovi.

 

Pro více informací a mapy kontaktujte recepci na Vašem hotelu.


Noční život

Hotel v Praze

Praha má nezměrné množství barů, restaurací, nočních klubů a divadel takže tu je každý večer co dělat. Zeptejte se na recepci Vašeho hotelu na nové a nadcházející události.


Hotely v Praze

Na dovolené potřebujete někde zůstat a v Praze najdete hotely, které jsou vhodné pro každého s jakýmkoliv rozpočtem. Jeden zvláště vybraný hotel, který bez váhání doporučujeme je Hotel DUO. Je umístěný jen 10 minut od centra města a se stanicí metra hned vedle hotelu. Hotel DUO nabízí to nejlepší ubytování a vybavenost v Praze. 647 klimatizovaných pokojů, restaurace a bar, moderní bowling s 12ti drahami, 20ti metrový bazén, fitness, sauna a masáže dělají Hotel DUO perfektním místem k relaxaci po dni stráveném ve městě.