Jan Hotels – Záruka kvalitního ubytování v Praze a Českém Krumlově

Jan Hotels provozuje pět hotelů v České republice. V Praze hotely Duo, Leonardo a Carol a dva další v Českém Krumlově, Hotel Růže a Hotel OLDINN.

Naše hotely se liší ve stylu, ale mají stejné principy vysokých standardů v oblasti pohostinství. Dbáme na to, abyste po vstupu do některého z našich hotelů byli příjemně překvapeni, hýčkáni a cítili naši rodinnou atmosféru.

Hotel Duo, Praha

Hotel Duo v Praze je nově rekonstruovaný čtyřhvězdičkový komplex, který nabízí svým hostům širokou škálu kvalitních služeb - ubytování, stravovací a konferenční služby či posilovnu nebo bowlingové centrum. 

Hotel nabízí celkem 654 klimatizovaných pokojů různých kategorií s Wi-Fi připojením.

Stylová restaurace Formanka se specializuje na českou i mezinárodní kuchyni a nabízí pokrmy těch nejvybranějších chutí.

Flexibilní konferenční centrum má k dispozici kongresový sál až pro 410 osob a 10 menších konferenčních místností vybavených moderní technikou. V letních měsících je hostům k dispozici také letní terasa a zahrada.

Součástí hotelového vybavení je také posilovna pro všechny hosty a nově zrekonstruované bowlingové centrum. 

U hotelu je k dispozici velké parkoviště pro 200 aut a 14 autobusů.

Hotel Leonardo, Praha

Hotel Leonardo v Praze je jedinečný čtyřhvězdičkový butikový hotel, který se nachází v historické budově z 15. století jen pár kroků od Karlova mostu.

Hotel nabízí ubytování v celkem 84 elegantních pokojích různých kategorií s úžasnými výhledy na Pražský hrad a Vltavu. K dispozici jsou kromě útulných pokojů Standard a Superior i prostorné apartmány.

Příjemné prostředí pro odpočinek na čerstvém vzduchu nabízí elegantní zahrada na otevřeném nádvoří.

Pro konference a meetingy nabízí Hotel Leonardo individuální uspořádání pro menší až středně velké skupiny až do 40 osob.

Hotel Carol, Praha

Hotel Carol je oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po celodenní prohlídce památek krásné Prahy. Hotel nabízí celou řadu služeb, včetně restaurace, baru, venkovní terasy a hlídaného krytého parkoviště za hotelem.
Nachází ze 250 metrů od stanice metra Českomoravská. Odtud je to do středu města metrem 8 minut. Jen 100 metrů od hotelu můžete také nastoupit do tramvaje, která jezdí každých 10 minut do středu Prahy. Pokud použijete auto nebo autobus, cesta ulicí Sokolovská přímo do centra trvá 10 minut.

Hotel Růže, Český Krumlov

Hotel Růže je jedním z nejkouzelnějších hotelů v České republice.

Nachází se v bývalé Jezuitské koleji ze 16. století v jedinečném historickém centru města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Hotel Růže je ideální volbou pro ty, co ocení útulnou romantickou atmosféru a profesionální přístup.

Všech 71 pokojů je zařízeno s důrazem na komfort a jednotlivé detaily. Klenby, stropy, unikátní fresky a malby jsou autentickou součástí hotelu. Můžete si vybrat ze standartních pokojů, apartmánů nebo pokojů Deluxe.

V naší hotelové restauraci a letní terase se servírují jedny z nejlepších českých pokrmů.

Hotel OLDINN, Český Krumlov

Díky své poloze v srdci Českého Krumlova je Hotel OLDINN tou nejlepší volbou pro každého, kdo chce objevovat toto kouzelné město. ZAČNĚTE SVŮJ PŘÍBĚH v nově zrekonstruovaném hotelu, který je zároveň jednou z dominant Krumlovské památkové zóny UNESCO.

Všechny pokoje jsou navrženy tak, aby vyprávěly příběh Českého Krumlova. Zažijte atmosféru Českého Krumlova společně s námi, objevujte a užijte si váš vlastní, jedinečný příběh…

Karlův most, Praha