Jan Hotels – Záruka kvalitního ubytování v Praze a Českém Krumlově

Jan Hotels provozuje čtyři hotely v České republice: čtyřhvězdičkové hotely Duo a Leonardo v Praze a dva další v Českém Krumlově, pětihvězdičkový Hotel Růže a čtyřhvězdičkový Hotel OLDINN.

Naše hotely se liší ve stylu, ale mají stejné principy vysokých standardů v oblasti pohostinství. Dbáme na to, abyste po vstupu do některého z našich hotelů byli příjemně překvapeni, hýčkáni a cítili naši rodinnou atmosféru.

Hotel Leonardo, Praha

Hotel Leonardo v Praze je jedinečný čtyřhvězdičkový butikový hotel, který se nachází v historické budově z 15. století jen pár kroků od Karlova mostu.

Hotel nabízí ubytování v celkem 84 elegantních pokojích různých kategorií s úžasnými výhledy na Pražský hrad a Vltavu. K dispozici jsou kromě útulných pokojů Standard a Superior i prostorné apartmány.

Příjemné prostředí pro odpočinek na čerstvém vzduchu nabízí elegantní zahrada na otevřeném nádvoří.

Pro konference a meetingy nabízí Hotel Leonardo individuální uspořádání pro menší až středně velké skupiny až do 40 osob.

Hotel Duo, Praha

Hotel Duo v Praze je nově rekonstruovaný čtyřhvězdičkový komplex, který nabízí svým hostům širokou škálu kvalitních služeb - ubytování, stravovací a konferenční služby či služby sportcentra.

Hotel nabízí celkem 649 klimatizovaných pokojů různých kategorií s Wi-Fi připojením.

Stylová restaurace Formanka se specializuje na českou i mezinárodní kuchyni a nabízí pokrmy těch nejvybranějších chutí.

Flexibilní konferenční centrum má k dispozici kongresový sál až pro 410 osob a 10 menších konferenčních místností vybavených moderní technikou. V letních měsících je hostům k dispozici také letní terasa a zahrada.

Hotelové sportcentrum nabízí celou řadu služeb - Bowling centrum s 12 dráhami, bazén, saunu, posilovnu, masáže a kosmetický salon.

U hotelu je k dispozici velké parkoviště pro 200 aut a 14 autobusů.

Hotel Růže, Český Krumlov

Hotel Růže je jedním z nejkouzelnějších hotelů v České republice.

Nachází se v bývalé Jezuitské koleji ze 16. století v jedinečném historickém centru města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Hotel Růže je ideální volbou pro ty, co ocení útulnou romantickou atmosféru a profesionální přístup.

Všech 71 pokojů je zařízeno s důrazem na komfort a jednotlivé detaily. Klenby, stropy, unikátní fresky a malby jsou autentickou součástí hotelu. Můžete si vybrat ze standartních pokojů, apartmánů nebo pokojů Deluxe.

V naší hotelové restauraci a letní terase se servírují jedny z nejlepších českých pokrmů.

Hotel OLDINN, Český Krumlov

Díky své poloze v srdci Českého Krumlova je Hotel OLDINN tou nejlepší volbou pro každého, kdo chce objevovat toto kouzelné město. ZAČNĚTE SVŮJ PŘÍBĚH v nově zrekonstruovaném hotelu, který je zároveň jednou z dominant Krumlovské památkové zóny UNESCO.

Všechny pokoje jsou navrženy tak, aby vyprávěly příběh Českého Krumlova. Zažijte atmosféru Českého Krumlova společně s námi, objevujte a užijte si váš vlastní, jedinečný příběh…

Karlův most, Praha