Podívejte se, co je nového v Jan Hotels

S přicházejícím jarem vám Jan Hotels přináší první newsletter

V úterý 27. dubna jsme odeslali náš první Jan Hotels newsletter s cílem přinést všem odběratelům nejčerstvější novinky o našich hotelích, nadcházejících akcích a speciálních nabídkách. Do konce roku bychom rádi odeslali ještě další čtyři vydání zaměřující se detailněji na Hotel Duo v Praze a Hotely Růže a Old Inn v Českém Krumlově. Přihlaste se k odběru zde, ať vám neuniknou žádné důležité informace.

ITB Berlín

Nejprestižnější veletrh cestovního ruchu – ITB Berlín – se uskutečnil ve dnech 9. – 12. března 2016 a naši zástupci tam samozřejmě nechyběli. 50. jubilejní ročník této události byl opět plný nejrůznějších prezentací, výstav, seminářů, přednášek, aktivit a mnoho dalšího. Plně obsazené výstavní haly, mnohem více návštěvníku, než kdy předtím a rekordní prodeje svědčí o úspěšnosti celého letošního ITB. Potkali jsme se s našimi nejdůležitějšími a stálými partnery a zúčastnili se zajímavých přednášek a diskuzí s odborníky. Rostoucí význam moderních technologií v hotelnictví a cestovním ruchu nebyl žádným překvapením, ale získali jsme nové tipy a nápady, jak držet krok se současnými trendy.

SPORT EXPO v Hotelu Duo

Ve dnech 17. a 18. února proběhl v  Hotelu Duo 10. ročník zimního sportovního veletrhu Sport Expo. Již podruhé v nově rekonstruovaných prostorách 38 vystavovatelů mělo možnost představit jak stávající, tak především nejnovější produkty této a příští zimní sezóny. Nejen přízemní prostory a přilehlé sály, ale také konferenční místnosti a pokoje zaplnilo zimní sportovní vybavení všeho druhu. K vidění byly běžecké, skialpové, sjezdové lyže a snowboardy, brusle, boty, helmy, brýle, hůlky, zimní oblečení a množství dalších sportovních doplňků. 

Hotel Růže nabízí své nejchutnější pokrmy na Grand Restaurant Festivalu 2016

Grand Restaurant Festival 2016 - již sedmý ročník této události, která je určena pro všechny milovníky kulinářských slavností, bude probíhat od 15. ledna do 29. února 2016 v restauracích po celé České republice.

Původní myšlenka tohoto festivalu byla poměrně jednoduchá: „Nabídnout lidem možnost ochutnat vysokou gastronomii za příznivé ceny v průběhu poklidných povánočních měsíců!“ Z tohoto důvodu organizátoři Grand Restaurant Festivalu každoročně vybírají to nejlepší a nejzajímavější z celé České republiky a připravují speciální degustační menu. Tato menu jsou vyhlášena dostatečně dopředu, aby si je každý, kdo bude mít zájem, mohl dopředu objednat.

Restaurace Hotelu Růže v Českém Krumlově připravila pro Grand Restaurant Festival 2016 speciální degustační menu:

  • Carpaccio ze pstruha potočního s omáčkou z tropického ovoce a kaviárem z divokého lososa
  • Vepřová pečeně sous-vide s pórkovou omáčkou, tvarohovým muffinem a restovanou zeleninkou
  • Palačinky s celerovo-čokoládovým chutney a višněmi, mátová šlehačka

Degustační menu si můžete rezervovat zde. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Český kulinářský týden v Izraeli

Hotel Duo ve spolupráci s českou ambasádou uspořádal v izraelském hotelu Daniel Herzliya Český kulinářský týden. Akce byla zahájena 6. prosince 2015 na recepci hotelu za přítomnosti ambasadora České republiky, pana Ivo Shwartze, a mnoha významných hostů z politické a obchodní sféry. Šéfkuchař Michal Pakandl z hotelu Duo rovněž zavítal do Izraele, kde se v rámci vzájemné návštěvy setkal s týmem Erica Atiase, který je šéfkuchařem v hotelu Daniel Herzliya. Podávaly se zde vynikající tradiční pokrmy, jako například guláš, marinovaný losos na okurkovém salátu a nejrůznější bramborové pokrmy. Cílem této kulinářské spolupráce mezi Izraelem a Českou republikou bylo podpořit cestovní ruch a zvýšit počet turistů cestujících do obou těchto zemích.

Spuštění nových webových stránek Jan Hotels

V pátek 4. prosince 2015 jsme spustili nové webové stránky naší hotelové skupiny Jan Hotels. Projektové práce trvaly více než půl roku a ve spolupráci se společností TravelClick jsme nakonec úspěšně vytvořili 4 unikátní internetové stránky. Věříme, že pro naše zákazníky budou tyto nové stránky atraktivnější, jednodušší, jasnější a uživatelsky přátelštější. Děkujeme všem, kteří se na tomto projektu podíleli, a rádi bychom Vás pozvali, abyste naše nové stránky navštívili!

www.janhhotels.cz | www.hotelduo.cz | www.hotelruze.cz | www.hoteloldinn.cz

Hotel Růže - Vítěz Czech Hotel Awards 2015

Dne 23. listopadu 2015 získal českokrumlovský Hotel Růže v rámci soutěže Czech Hotel Awards ocenění absolutního vítěze v kategorii českých pětihvězdičkových hotelů.

Czech Hotel Awards je soutěž o titul nejoblíbenějšího hotelu v České republice. Jredná se o přehlídku českých hotelů nabízejících ty nejkvalitnější služby s cílem zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice.

Staré město pražské