Podívejte se, co je nového v Jan Hotels

Využijte svoje prostředky z FKSP u nás

Nabízí Vám zaměstnavatel čerpání prostředků z FKSP (Fondu kulturních a sociálních potřeb) a vy přemýšlíte, jak příspěvky nejlépe využít? Užijte si dovolenou v jednom z našich hotelů v Praze nebo Českém Krumlově. 

Stačí nás jenom kontaktovat na emailu leisure@janhotels.cz. My Vám rádi připravíme pobytový balíček na míru, podle výše vašeho příšpěvku. 

Dohodneme se s Vámi na fakturaci nebo připravíme dárkový voucher

Neváhejte nás kontaktovat. 

Bezpečnost na prvním místě - nové standardy "WE CARE"

Bezpečnost hostů je naší nejvyšší prioritou a vždy se snažíme udržovat ty nejvyšší hygienické standardy.

V reakci na pokračující celosvětové vypuknutí pandemie COVID-19 naše hotely zvýšily veškeré stávající zdravotní i bezpečnostní procesy a provedly řadu dalších preventivních opatření pod heslem "WE CARE"

Soutěž o nové logo Jan Hotels

Rodina Jan Hotels se rozrůstá a díky Esterce, malé dceři našeho kolegy, máme první návrh nového loga.

Přidejte se, hlavně Vaše děti. Kreativitě se meze nekladou. Nejlepší návrh získá rodinný pobyt na dvě noci v jakémkoliv hotelu z naší sítě.

Naskenovaný obrázek se jménem dítěte (např. Anička, 8 let, Dobříš), posílejte do 15. června na marketing@janhotels.cz.


Následně všechny obrázky zveřejníme a ten, který dostane nejvíc liků vyhrává. 

Jan Hotels oznamuje strategickou akvizici Hotelu Carol v Praze

Hotel Carol, situovaný v rychle se rozvíjející oblasti Prahy v blízkosti O2 Arény a multifunkčního centra O2 universum, je známý svojí příjemnou atmosférou. Nyní se stává nejnovějším přírůstkem do hotelové skupiny společnosti Jan Hotels.

Hotel Carol nabízí 67 pokojů včetně apartmánů a rodinných pokojů, restauraci, privátní parking, krytý bazén a klidnou městskou zahradu. Společnost Jan Hotels nyní pracuje na plánech rozšíření hotelu o dalších 50 působivých pokojů.

„Akvizice Hotelu Carol je součástí naší strategie pro rozšiřování působnosti Jan Hotels do oblastí, kterým můžeme přinést naši přidanou hodnotu,“ říká pan Eytan Goldman, Managing Director společnosti Jan Hotels.

Od 1. března 2020 se tak Hotel Carol stane pátým hotelem Jan Hotels. Společnost již v Praze vlastní a provozuje Hotel Duo a Hotel Leonardo, dále pak Hotel OLDINN a Hotel Růže v Českém Krumlově.

Hotel OLDINN po rekonstrukci zahájil podzimní sezónu v Českém Krumlově

Český Krumlov, 2. září 2019 – První zářijový víkend se v Českém Krumlově nesl ve stylu nových začátků. Po devíti měsících byl 1. září znovu otevřen Hotel OLDINN. Rozsáhlá rekonstrukce dodala hotelu moderní ráz, a přitom byl zachován genius loci všech tří více než 600 let starých historických budov, které dodnes tvoří hotelový komplex.

Skupina Jan Hotels je vlastníkem a provozovatelem hotelu OLDINN od roku 2001. Nákladná modernizace krumlovského hotelu byla zahájena loni v prosinci a její celkový rozpočet přesáhl více než 115 milionů korun. Tím se řadí mezi jednu z největších soukromých investic v Českém Krumlově.

Pro hosty je nově připraveno 52 zrekonstruovaných pokojů v kategoriích Classic, Deluxe a Deluxe Suite, ve kterých si mohou dopřát pohodlí při návštěvě jižních Čech. Charakteristický vzhled pokojů doplňuje moderní vybavení a neodmyslitelnou součástí každého z nich je Wi-Fi, TV a klimatizace. Novým designem se mohou pochlubit i všechny společné prostory hotelu.

Novinky čekají návštěvníky také na talíři. Kromě bufetových snídaní je připraven kulinářský zážitek hned ve dvou hotelových restauracích:

 • Le Nood Wok & Sushi nabízí moderní svěží kuchyni z čerstvých surovin ve stylu Marché s chutí Dálného východu a Asie
 • Restaurace Katakomby nabízí jihočeskou středověkou kuchyni

Hosté mohou využít služeb wellness centra v nedalekém hotelu Růže, který patří do skupiny Jan Hotels.

Hotel OLDINN nabízí pro své hosty celou řadu speciálních balíčků. Ten s názvem „Zůstaňte déle – objevte více“, je šitý na míru pro všechny nadšené cestovatele, kteří si chtějí nejen užít město, ale také vyrazit na výlet do Lipna či Hochfichtu, kde si mohou vyzkoušet jachting nebo mají chuť relaxovat na některém z nedalekých golfových hřišť.

Rezervace na ubytování v hotelu jsou nyní k dispozici na www.hoteloldinn.cz.

Dárkové vánoční vouchery za zvýhodněné ceny

Využijte naši speciální vánoční nabídku a vyberte si ideální dárek pro vaše blízké – pobyt v jednom z našich hotelů v Praze nebo Českém Krumlově!

DÁRKOVÝ VOUCHER DO HOTELU DUO V PRAZE

 • Ubytování pro dvě osoby na dvě noci
 • VIP treatment   
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Volný vstup do bazénu, sauny a fitness
 • Parkování zdarma
 • Wifi zdarma

CENA 2 500,- 

 

DÁRKOVÝ VOUCHER DO HOTELU RŮŽE V ČESKÉM KRUMLOVĚ

 • Ubytování pro dvě osoby na dvě noci
 • VIP treatment
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Jedna večeře při svíčkách pro dva
 • Volný vstup do wellness centra
 • Wifi zdarma
 • Parkování zdarma

CENA 6 100,- 

 

DÁRKOVÝ VOUCHER DO HOTELU LEONARDO V CENTRU PRAHY

 • Ubytování pro dvě osoby na dvě noci
 • VIP treatment   
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Wifi zdarma

CENA 4 900,-

 

Jak si vánoční dárkové vouchery objednat? 

Napište email na res.supervisor@janhotels.czDejte nám vědět, jaký voucher jste si vybrali. Můžeme na voucher napsat i speciální vzkaz. Je to jenom na Vás.  

Počkejte, až se ozveme zpět. Naše kolegyně žádost zpracují a pošlou Vám email s instrukcemi k platbě.

Voucher dostanete ihned po připsání platby. 

Vánoční vouchery posíláme jako PDF na Váš mail a jsou platné od 2. 1. 2019 do 28. 12. 2019.

 

Navázáno nové partnerství s Raiffeisenbank

Po úspěšné vzájemné dohodě jsme se stali partnery společnosti Raiffeisenbank a jejího programu Premium RB Club, který nabízí zajímavý benefit všem držitelům Raiffeisenbank platebních karet v podobě různých slev u vybraných obchodníků. Pokud jste členem programu, můžete této výhody využít i v našem Hotelu Duo, Hotelu Old Inn a Hotelu Růže v podobě 10 % slevy na ubytování z cen uvedených na webových stránkách jednotlivých hotelů. Při online rezervaci stačí uvést promo kód „RB2018“ a uvedená sleva bude uplatněna při platbě kartou zařazenou do programu Premium RB Club. Staňte se členy a využijte svých výhod!

Nové partnerství s Mastercard Priceless Specials!

S radostí vám můžeme oznámit, že jsme se stali partnerem věrnostního programu určeného všem držitelům platebních karet Mastercard vydaných v České a Slovenské republice. Pokud se zaregistrujete do programu Priceless Specials, získáte u vybraných obchodníků z každé platby kartou Mastercard peníze zpět. Při využití této výhody v našem Hotelu Old Inn, Hotelu Duo a Sportcentru Duo dostanete zpět 2% z platby. V případě Hotelu Růže můžete získat dokonce 4% ze zaplacené částky. Používejte kartu Mastercard a ušetřete!

3+ Důvody pro online rezervaci Hotelu Duo

Získejte skvělou až 10% slevu na váš pobyt, bezplatný vstup do našeho bazénu, sauny či posilovny, bezplatné Wi-Fi připojení a mnoho dalších výhod, když si rezervujete pobyt v našem novém Executive pokoji přímo na webových stránkách hotelu.

 • Soukromá nabídka 10% slevy na váš pobyt
 • Bezplatné Wi-Fi připojení
 • Volný vstup do bazénu, sauny a posilovny

Benefity Executive pokoje

 • Pozornost od hotelu na uvítanou
 • Plně vybavený minibar
 • Nespresso kávovar
 • Dřívější Check-in
 • Pozdější Check-out

S výhodou dřívějšího check-inu nemusíte ztrácet čas čekáním na to, až bude váš pokoj připraven, ale můžete ho jednoduše začít využívat již od okamžiku vašeho příjezdu. Časný příjezd „check-in“ je možný od 10 hodin, případně i dříve*.

Potřebujete více času na odpočinek před další cestou nebo si chcete jen tak poležet v posteli o něco déle? S naší službou pozdní „check-out“ si můžete váš pobyt prodloužit až do 14 hodin*.

Jako poděkování bychom vám rádi váš pobyt co nejvíce zpříjemnili. Proto si můžete vychutnat speciální překvapení připravené pro vás na uvítanou, občerstvit se něčím z minibaru či si dopřát chutnou kávu v pohodlí vašeho pokoje.

*Závisí na dostupnosti hotelu

Spuštěn nový rezervační systém našich hotelů!

Online rezervace našich hotelů je teď mnohem lepší a uživatelsky jednodušší díky novému designu a funkčnosti rezervačního systému. Využití našich webových stránek k rezervaci přináší mimo jiné našim zákazníkům jednu další výhodu, a tou je speciální nabídka až 10% slevy na celý pobyt. Věříme, že naši zákazníci tuto nabídku ocení a těšíme se na spoustu dalších spokojených hostů.

Hotel Růže partnerem Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov

Mezi 14. červencem a 5. srpnem 2017 proběhne již 26. ročník festivalu, na kterém se představí špičky současné hudební scény. Jsme rádi, že náš Hotel Růže může být této hudební přehlídky evropského významu jako partner součástí. V unikátních prostorách Státního hradu a zámku Český Krumlov, ale i dalších jedinečných místech města se uskuteční celkem 19 koncertů, na nichž vystoupí přední zahraniční i čeští interpreti. Tradiční zahajovací koncert bude patřit operní sopranistce Angele Gheorghiu a tenoristovi Ramónu Vargasovi. Vstupenky jsou již teď v prodeji, tak neváhejte a vyberte si některý z koncertů.

Hotel Růže na svatebním veletrhu v Českých Budějovicích

V sobotu 14.1. se na Výstavišti v Českých Budějovicích uskutečnil 5. Ročník svatebního veletrhu. Budoucí nevěsty, ženichové a ostatní návštěvníci veletrhu měli možnost se seznámit s nabídkou více než 100 vystavovatelů z 30 různých oborů, ochutnat svatební i jiné speciality nebo se zúčastnit nejrůznějších soutěží o zajímavé ceny. Součástí veletrhu byly také módní přehlídky svatebních šatů, barmanská show či doprovod hudební kapely. Ani zástupci našeho výjimečného Hotelu Růže na veletrhu nechyběli, aby představili nejen svatební služby a vybavení, kterým hotel disponuje. Už teď se těšíme na budoucí novomanžele, kterým připravíme dokonalý svatební den přesně podle jejich představ a přání.

Dárkové poukazy do našich hotelů k dispozici

Využijte naší speciální nabídky a vyberte ideální dárek pro vaše blízké – pobyt v našich Jan Hotels! Toužíte darovat aktivní dovolenou v Praze, relaxační víkend či wellness pobyt v Českém Krumlově? Pak si můžete vybrat některý z našich pobytových balíčků a překvapit své přátele, rodinu či partnera naším dárkovým poukazem.

Nejste si jisti, který pobyt je ten pravý? Jednoduše si přímo rezervujte, co vám nejlépe vyhovuje nebo zašlete své požadavky na marketing@janhotels.cz a my vám vystavíme dárkový poukaz přesně podle vašich představ a přání.

Tipy kam na výlety

Nevíte, kam vyrazit na výlet, za kulturou, za jedinečnými zážitky, sportem či dalšími aktivitami v Praze a Českém Krumlově nebo jejich okolí? Nechte se inspirovat nabídkou na portálu Kudy z nudy a vyberte si z řady zajímavých akcí, festivalů a atraktivit.

Dýňobraní se Světluškou v Hotelu Duo

6. října v našem Hotelu Duo úspěšně proběhl další ročník Dýňobraní, díky kterému se nám podařilo částkou 16.500 Kč podpořit projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu – Světluška, který pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Celá akce se vydařila především díky hojné účasti a skvěle odvedené práci všech zúčastněných. Na dýňobraní přišlo celkem 66 dospělých a 55 dětí, prodalo se vice než 100 dárkových předmětů Světlušky a vyřezalo přes 60 dýní.

Už teď se těšíme na příští rok a vaši ještě hojnější účast!

Na počest našeho váženého hosta

Náš bývalý prezident a jedinečná osobnost Václav Havel by letos 5. října oslavil 80. narozeniny. K připomenutí jeho památky vzpomínáme na jeho návštěvu Českého Krumlova, který si velice oblíbil. Bylo nám potěšením mít Václava Havla jako hosta v našem Hotelu Růže, kde se ubytoval, aby se mohl zúčastnit Mezinárodního hudebního festivalu nebo jen nerušeně odpočívat a věnovat se práci na scénářích společně se slavným režisérem Milošem Formanem.

Důkazem spokojenosti se službami našeho hotelu byly nejenom opakované návštěvy, ale i vlídná poděkování zanechaná v hotelové knize hostů, kterých si velice ceníme, stejně tak jako si ceníme skromnosti a slušnosti, se kterou Václav Havel vystupoval. 

Otevření prezidentského apartmá

Je nám potěšením vás informovat o našem novém prezidentském apartmá, které jsme nedávno otevřeli, abychom naplnili očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Naše jedinečné, elegantně zařízené apartmá představuje vhodné místo k uspořádání obchodního jednání se vším komfortem a soukromím. Apartmá je rozděleno na ložnici a hlavní obývací pokoj s prostorným posezením a konferenčním stolem pro 8 osob, včetně plně vybaveného kuchyňského koutu. Doplněný o komfortní koupelnu s privátní saunou, luxusní objemnou vanou, bidetem a sprchovým koutem přináší Prezidentské apartmá hostům možnost si vychutnat dokonalý pobyt. Pro ještě více prostoru je možné připojení dalšího pokoje Superior. Celkový dojem dotváří VIP péče a další speciální výhody. Těšíme se na vaši návštěvu.

S přicházejícím jarem vám Jan Hotels přináší první newsletter

V úterý 27. dubna jsme odeslali náš první Jan Hotels newsletter s cílem přinést všem odběratelům nejčerstvější novinky o našich hotelích, nadcházejících akcích a speciálních nabídkách. Do konce roku bychom rádi odeslali ještě další čtyři vydání zaměřující se detailněji na Hotel Duo v Praze a Hotely Růže a Old Inn v Českém Krumlově. Přihlaste se k odběru zde, ať vám neuniknou žádné důležité informace.

ITB Berlín

Nejprestižnější veletrh cestovního ruchu – ITB Berlín – se uskutečnil ve dnech 9. – 12. března 2016 a naši zástupci tam samozřejmě nechyběli. 50. jubilejní ročník této události byl opět plný nejrůznějších prezentací, výstav, seminářů, přednášek, aktivit a mnoho dalšího. Plně obsazené výstavní haly, mnohem více návštěvníku, než kdy předtím a rekordní prodeje svědčí o úspěšnosti celého letošního ITB. Potkali jsme se s našimi nejdůležitějšími a stálými partnery a zúčastnili se zajímavých přednášek a diskuzí s odborníky. Rostoucí význam moderních technologií v hotelnictví a cestovním ruchu nebyl žádným překvapením, ale získali jsme nové tipy a nápady, jak držet krok se současnými trendy.

SPORT EXPO v Hotelu Duo

Ve dnech 17. a 18. února proběhl v  Hotelu Duo 10. ročník zimního sportovního veletrhu Sport Expo. Již podruhé v nově rekonstruovaných prostorách 38 vystavovatelů mělo možnost představit jak stávající, tak především nejnovější produkty této a příští zimní sezóny. Nejen přízemní prostory a přilehlé sály, ale také konferenční místnosti a pokoje zaplnilo zimní sportovní vybavení všeho druhu. K vidění byly běžecké, skialpové, sjezdové lyže a snowboardy, brusle, boty, helmy, brýle, hůlky, zimní oblečení a množství dalších sportovních doplňků. 

Hotel Růže nabízí své nejchutnější pokrmy na Grand Restaurant Festivalu 2016

Grand Restaurant Festival 2016 - již sedmý ročník této události, která je určena pro všechny milovníky kulinářských slavností, bude probíhat od 15. ledna do 29. února 2016 v restauracích po celé České republice.

Původní myšlenka tohoto festivalu byla poměrně jednoduchá: „Nabídnout lidem možnost ochutnat vysokou gastronomii za příznivé ceny v průběhu poklidných povánočních měsíců!“ Z tohoto důvodu organizátoři Grand Restaurant Festivalu každoročně vybírají to nejlepší a nejzajímavější z celé České republiky a připravují speciální degustační menu. Tato menu jsou vyhlášena dostatečně dopředu, aby si je každý, kdo bude mít zájem, mohl dopředu objednat.

Restaurace Hotelu Růže v Českém Krumlově připravila pro Grand Restaurant Festival 2016 speciální degustační menu:

 • Carpaccio ze pstruha potočního s omáčkou z tropického ovoce a kaviárem z divokého lososa
 • Vepřová pečeně sous-vide s pórkovou omáčkou, tvarohovým muffinem a restovanou zeleninkou
 • Palačinky s celerovo-čokoládovým chutney a višněmi, mátová šlehačka

Degustační menu si můžete rezervovat zde. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Český kulinářský týden v Izraeli

Hotel Duo ve spolupráci s českou ambasádou uspořádal v izraelském hotelu Daniel Herzliya Český kulinářský týden. Akce byla zahájena 6. prosince 2015 na recepci hotelu za přítomnosti ambasadora České republiky, pana Ivo Shwartze, a mnoha významných hostů z politické a obchodní sféry. Šéfkuchař Michal Pakandl z hotelu Duo rovněž zavítal do Izraele, kde se v rámci vzájemné návštěvy setkal s týmem Erica Atiase, který je šéfkuchařem v hotelu Daniel Herzliya. Podávaly se zde vynikající tradiční pokrmy, jako například guláš, marinovaný losos na okurkovém salátu a nejrůznější bramborové pokrmy. Cílem této kulinářské spolupráce mezi Izraelem a Českou republikou bylo podpořit cestovní ruch a zvýšit počet turistů cestujících do obou těchto zemích.

Spuštění nových webových stránek Jan Hotels

V pátek 4. prosince 2015 jsme spustili nové webové stránky naší hotelové skupiny Jan Hotels. Projektové práce trvaly více než půl roku a ve spolupráci se společností TravelClick jsme nakonec úspěšně vytvořili 4 unikátní internetové stránky. Věříme, že pro naše zákazníky budou tyto nové stránky atraktivnější, jednodušší, jasnější a uživatelsky přátelštější. Děkujeme všem, kteří se na tomto projektu podíleli, a rádi bychom Vás pozvali, abyste naše nové stránky navštívili!

www.janhhotels.cz | www.hotelduo.cz | www.hotelruze.cz | www.hoteloldinn.cz

Hotel Růže - Vítěz Czech Hotel Awards 2015

Dne 23. listopadu 2015 získal českokrumlovský Hotel Růže v rámci soutěže Czech Hotel Awards ocenění absolutního vítěze v kategorii českých pětihvězdičkových hotelů.

Czech Hotel Awards je soutěž o titul nejoblíbenějšího hotelu v České republice. Jredná se o přehlídku českých hotelů nabízejících ty nejkvalitnější služby s cílem zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice.

Staré město pražské