Český
Český
Moje Rezervace | Firemní přihlášení
Best Rates Guaranteed
imgBack imgMain

Hotel Růže - Akce

Svatby


Rožmberské veselí

Zapomeňte na starosti všedního dne a vypravte se s námi zpět do 16. století. Užijte si večer plný pohody a nezapomenutelných zážitků. Usedněte v renesančním kostýmu k bohaté středověké tabuli při svíčkách a nechte se hýčkat výborným jídlem a pitím při pravé Renesanční hostině. Zaposlouchejte se při tom do tónů dobové hudby a zhlédněte vystoupení fakíra, břišní tanečnice, kejklířů, kouzelníka, šermířské skupiny a souboru renesančních tanců, kdy budete sami pozváni na parket.
 

Rožmberské veselí Rožmberské veselí


Celým programem vás provede herold, a to v jazyce českém, anglickém či německém.

Výborně naladění se pak přibližně hodinu před půlnocí vydáte do křivolakých uliček Krumlova na noční výpravu, tzv. Mystéria. Budete naslouchat mystickým příběhům, které se váží k historickým domům a jejich původním obyvatelům.

Cestou vás překvapí setkání s tajemnými postavami, stanete se svědky podivných jevů a šermířských potyček. Vaši noční výpravu pak zakončíte v romantické krčmě nebo ve vinárenském sklepě našeho hotelu při ochutnávce starého, neprávem opomíjeného nápoje - medoviny.

Rožmberské veselí Rožmberské veselí


Každý, kdo u nás Rožmberské veselí prožil, si odnesl na celý život zážitek spojený s hotelem Růže a kouzelným a tajemným městem, jakým Český Krumlov bezesporu je...

Program můžete objednat kompletní nebo zvolit pouze jednotlivé produkce.

Renesanční hostina

Neodmyslitelnou součástí pravého Rožmberského veselí je Renesanční hostina. Ochutnejte tradiční pokrmy české kuchyně - rožněné sele nebo šunku na kosti, uzeninové a sýrové mísy, smažené kuřecí řízečky, kuřecí ragú, pečená kuřecí stehýnka, filátka ze pstruha, ovocné mísy, zeleninové saláty, koláčky, banketové pečivo a různé přílohy.

Nenechte si ujít toto výtečné spojení romantického prostředí renesančního sálu s mimořádným gurmánským zážitkem!
 

Renesanční hostina Renesanční hostina

Renesanční hostina Akce