imgBack imgMain
Jan hotels

Hotel Růže - Relaxace

Relaxace | Masáže | Koupele | Zábaly


Bazén

Bazén

Zaplavte si v 8 m dlouhém relaxačním bazénu s protiproudem, teplotou vody 28 °C a hloubkou cca 150 cm.
 

Aqua aerobic

Aqua aerobic je aerobní cvičení ve vodě, zaměřené na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a vytvarování těla. Odpor vody zvyšuje intenzitu cvičení a současně masíruje svaly. Vodní prostředí má příznivé účinky na páteř a pohybovou soustavu. Oproti ostatním formám aerobicu je toto cvičení bez jakýchkoli otřesů a tím chrání nejen naše klouby, ale i kardiovaskulární systém.

Lekce trvá 20 minut a je určena pro max. 8 osob. Informace získáte na telefonním čísle +420 380 772 412 nebo +420 380 772 100, zároveň se zde můžete na hodinu aqua aerobicu objednat.
 

Posilovna

Navštivte naši posilovnu vybavenou posilovacími stroji zn. Technogym (BIKE XT, STEP XT, UNICA 70). Pro hosty hotelu Růže je pobyt v této zóně po předložení hotelové karty zdarma. Délka návštěvy v provozní době (15.00 - 21.30) je časově neomezena.
 

Sauna

Sauna

Nabízíme Vám relaxaci v klasické finské sauně s kapacitou 4 osoby.

Účinek saunování je založen na střídání výrazného tepla a chladu. Pobyt v sauně přispívá ke zvyšování odolnosti organizmu a jeho otužování. Dochází zde k uvolnění svalového napětí a odbourání stresu. Vaše tělo se zároveň detoxikuje.

Do sauny nechoďte s plným žaludkem, ale ani hladoví nebo bezprostředně po extrémním fyzickém výkonu.

Objednávejte se prosím alespoň 1 hodinu předem na telefonním čísle +420 380 772 412 nebo +420 380 772 100.
 

Whirlpool

Whirlpool

Ponořte se do bublinkové lázně, nechte rychle odplynout starosti všedního dne a dopřejte uvolnění ztuhlým svalům. Masáž vířící vodou přispívá ke zlepšení krevního oběhu a činnosti srdce, snižuje krevní tlak, stimuluje imunitní systém a působí pozitivně na psychiku - odbourává úzkost a napětí.

Doporučená doba koupele v 36-38 ˚C teplé vodě je 15-20 minut.