Český
Český
Moje Rezervace | Firemní přihlášení
Best Rates Guaranteed
imgBack imgMain

Hotel Růže - Konference

Hotel Růže Vám nabízí ideální zázemí pro pořádání kongresových a incentivních akcí.
 

Rozáhlé kongresové centrum hotelu má kromě historického Jezuitského sálu s kapacitou až 200 osob k dispozici i další koferenční prostory jako Hodovní sál pro 70 osob, Rotary salonek pro 30 osob a Salonek Viléma z Rožmberka pro 50 osob.
 

Konferenční prostory

Jezuitský sál


Jezuitský sálNádherný renesanční interiér Jezuitského sálu s kapacitou až 200 osob se řadí mezi nejreprezentativnější prostory v Českém Krumlově. Pro svou jedinečnost je často vyhledáván i nejnáročnější klientelou. Po celý rok zde probíhají jak významné kulturní události mezinárodního významu, tak i důležitá firemní zasedání, tiskové konference či reprezentační plesy a večírky. Prostory Jezuitského sálu nabízejí rovněž výborné podmínky pro pořádání konferencí (viz. reference).

 
Jezuitský sálKapacita sálu se mění v závislosti na stolovém uspořádání. Přestože se jedná o historické prostory, sál disponuje zázemím pro využití nejmodernější konferenční techniky.

 

Kapacita

PLOCHA A KAPACITA
m2 divadlo kongres U-forma I-forma stolové uspořádání
190 200 150 90 48 126
 

Hodovní sál


Hodovní sálPřímé sousedství Hodovního sálu s hotelovou restaurací vybízí k pořádání akcí spojených s mimořádnými gastronomickými zážitky (např. Rožmberské veselí, renesanční či lovecká hostina). Je však vhodný i pro jakýkoli jiný typ firemní či kulturní akce, ať již jde o tiskovou konferenci, školení, zasedání firemních orgánů či komorní koncert pro Vaše obchodní partnery.

 
Hodovní sálKapacita

PLOCHA A KAPACITA
m2 divadlo kongres U-forma I-forma stolové uspořádání
90 70 - 50 24 50
 

Rotary salonek


Rotary salonekRotary salonek představuje menší atypický prostor vhodný zejména pro firemní jednání v užším kruhu, pracovní schůzky a porady. Jeho kapacita se mění v závislosti na stolovém uspořádání.

Kapacita

PLOCHA A KAPACITA
m2 divadlo kongres U-forma I-forma stolové uspořádání
30 - - - 34 30
 

Salonek Viléma z Rožmberka


Salonek Viléma z Rožmberka nabízí zajímavé variabilní prostory k pořádání obchodních jednání, firemních zasedání či prezentací. Jeho kapacita je závislá na zvoleném uspořádání. Atypická dispozice zde poskytuje mnoho možností řešení (např. kombinace divadelního a stolového uspořádání apod.).

Kapacita
 

PLOCHA A KAPACITA
m2 divadlo kongres U-forma I-forma stolové uspořádání
60 50 - 40 - -


Nádvoří hotelu Růže

Centrální nádvoří hotelu Růže má rozlohu více než 200m2, je velmi snadno přístupné z ostatních konferenčních prostor a je tak přímo předurčeno k setkávání účastníků např. během coffee breaku či posterové sekce. Nádvoří může být plně, nebo částečně zastřešeno. Při plném zastřešení je možné nádvoří vytápět a zajistit tak komfort všech účastníků i při nepřízni počasí. Nádvoří má kapacitu až 300 osob v divadelním uspořádání.Nádvoří hotelu Růže Nádvoří hotelu Růže
 

Incentivní program

Rádi bychom Vám nabídli i doprovodný program, který zpestří Vaši akci, přispěje k relaxaci účastníků a přinese jim nezapomenutelné zážitky. Rožmberské veselí


Rožmberské veselí


Rádi pro Vás zajistíme také incentivní program mimo hotel – od sjíždění řeky Vltavy na raftech či kánoích přes návštěvu místních muzeí a galerií až po speciální prohlídky hradu a zámku Český Krumlov mimo klasické návštěvní hodiny.
 

Konferenční technika

Zajistíme Vám jakékoli technické vybavení, které budete pro svoje zasedání potřebovat.
 

Konferenční balíčky

Rádi pro Vás vytvoříme konferenční balíček odpovídající Vašim požadavkům.

 

Prosím kontaktujte nás:


Tel. +420 380 772 423

Mobil +420 602 465 405

Fax +420 380 772 772

e-mail: conference@hotelruze.cz