imgBack imgMain
Jan hotels

Hotel Růže Český Krumlov

delimeterdelimeterHotel Růže Český Krumlov

Hotel Růže v Českém Krumlově je jeden z nejkouzelnějších butikových hotelů v České republice.wifi 
Je situován v bývalé jezuitské koleji ze 16. století v unikátním historickém centru města, které je zapsáno na seznam UNESCO. Hotel Růže je ideální volbou pro ty, kteří hledají příjemné romantické místo a služby na nejvyšší úrovni.

Všech 70 pokojů je zařízeno s důrazem na komfort a jednotlivé detaily. Klenby, stropy, unikátní fresky a malby jsou autentickou součástí hotelu. Můžete si vybrat mezi standardním a de luxe pokojem či apartmá. V naší restauraci a na letní terase servírujeme vybrané speciality české kuchyně.

V hotelu Růže se nachází konferenční centrum s kapacitou 200 osob a 3 jednací salónky. Wellness centrum hotelu nabízí jedinečnou atmosféru a procedury.

Naši hosté mohou využívat vysokorychlostní připojení k internetu ve všech pokojích a parkovací prostory vzdálené pouhých 40 metrů od hotelu. Hotel Růže byl otevřen v roce 2000 a měli jsme tu čest přivítat několik významných hostů, mezi nimiž byli například prezident Václav Havel, režisér Miloš Forman nebo švédský král Carl XVI Gustaf.