Český
Český
Moje Rezervace | Firemní přihlášení
Best Rates Guaranteed
imgBack imgMain

Hotel Růže,Český Krumlov

delimeterdelimeterHotel Růže Český Krumlov

 

Hotel Růže v Českém Krumlově je jeden z nejkouzelnějších butikových hotelů v České republice.wifi Je situován v bývalé jezuitské koleji ze 16. století v unikátním historickém centru města, které je zapsáno na seznam UNESCO. Hotel Růže je ideální volbou pro ty, kteří hledají příjemné romantické místo a služby na nejvyšší úrovni.

Všech 70 pokojů je zařízeno s důrazem na komfort a jednotlivé detaily. Klenby, stropy, unikátní fresky a malby jsou autentickou součástí hotelu. Můžete si vybrat mezi standardním a de luxe pokojem či apartmá. V naší restauraci a na letní terase servírujeme vybrané speciality české kuchyně.

V hotelu Růže se nachází konferenční centrum s kapacitou 200 osob a 3 jednací salónky. Wellness centrum hotelu nabízí jedinečnou atmosféru a procedury.

 

wifi
  
 


Naši hosté mohou využívat vysokorychlostní připojení k internetu ve všech pokojích a parkovací prostory vzdálené pouhých 40 metrů od hotelu. Hotel Růže byl otevřen v roce 2000 a měli jsme tu čest přivítat několik významných hostů, mezi nimiž byli například prezident Václav Havel, režisér Miloš Forman nebo švédský král Carl XVI Gustaf.


Stáhnout brožuru Jan Hotels

Stáhnout Jan Hotels Magazine