Buďte součástí našeho týmu Jan Hotels

Chtěli byste pracovat pro moderní, menší a dobře prosperující hotelovou společnost s českými kořeny? Tak jste tu správně!

Hotelová skupina Jan Hotels vlastní čtyři hotely, dva v Praze a dva v Českém Krumlově. Centrála Jan Hotels sídlí v hotelu Duo v Praze 9 na Střížkově a má vynikající dopravní dostupnost. Příjemné pracovní prostředí s důrazem na vřelé mezilidské vztahy a široký výběr benefitů je to proč u nás lidé rádi pracují.

Staňte se i Vy součástí našeho Jan Hotels Dream Team!

Bohemia Properties a.s. realizuje projekt CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005353 s názvem " Adaptabilita zaměstnanců hotelů v Českém Krumlově " - Výzva č. 043 Podnikové vzdělávání zaměstnanců

Od budoucích kolegů očekáváme, že budou stejně jako naši současní zaměstnanci, ctít Kodex chování Jan Hotels.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
V případě zájmu o zaslání / vymazání Vašich osobních dat, vyplňte formulář zde a zašlete na email: poverenec@janhotels.cz.

Partner https://cz.jooble.org/

Pozice
Popis pozice
  • Marketing Manager

    Pro Jan Hotels se sídlem v Hotelu Duo v Praze hledáme nového uchazeče na pozici:
    Marketing Manager

    Hotelová skupina Jan Hotels vlastní pět hotelů, tři v Praze a dva v Českém Krumlově. Centrála Jan Hotels sídlí v hotelu Duo v Praze 9 na Střížkově a má vynikající dopravní dostupnost. Příjemné pracovní prostředí s důrazem na vřelé mezilidské vztahy a široký výběr benefitů je to proč u nás lidé rádi pracují.

    Co bude Vaším posláním?

    • Marketing Manager řídí marketingový tým a zodpovídá za každodenní marketingové aktivity celé společnosti a jednotlivých hotelů. Zodpovídá ale především za vytváření a exekuci marketingových strategií pro splnění cílů společnosti.
    • Do kompetencí marketingového manažera spadá především branding a propagace společnosti, hotelových služeb, branding jednotlivých hotelů a B2B značky Jan Hotels. Zodpovídá za koordinaci práce in-house týmu, ale i externích agentur pro PR a digitální marketing. Důležitou součástí práce je také efektivní nakládání s marketingovým rozpočtem, za jehož správu je marketingový manažer zodpovědný.
    • Marketing Manager úzce spolupracuje s obchodním oddělením. Plánuje strategie jednotlivých marketingových kampaních. Připravuje podklady a propagační materiály pro obchodní manažery, ale také různé reklamní akce a eventy pro klienty.
    • Důležité je, aby Vás to u nás bavilo.

    Jak tedy poznáte, že jste tím správným nováčkem v našem týmu?

    • Pokud máte zkušenost v oblasti marketingu min. 4 roky, neváhejte nám zkusit napsat