Buďte součástí našeho týmu Jan Hotels

Chtěli byste pracovat pro moderní, menší a dobře prosperující hotelovou společnost s českými kořeny? Tak jste tu správně!

Hotelová skupina Jan Hotels vlastní pět hotelů, tři v Praze a dva v Českém Krumlově. Centrála Jan Hotels sídlí v hotelu Duo v Praze 9 na Střížkově a má vynikající dopravní dostupnost. Příjemné pracovní prostředí s důrazem na vřelé mezilidské vztahy a široký výběr benefitů je to proč u nás lidé rádi pracují.

Staňte se i Vy součástí našeho Jan Hotels Dream Team!

Projekt: Podnikové vzdělávání zaměstnanců firmy Bohemia Properties

Reg. č.: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012857
Realizace: od 1.9.2020 do 31.12.2021
Cíl projektu: Cílem projektu Podnikové vzdělávání zaměstnanců II je zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a soulad kvalifikační úrovně pracovní síly s požadavky trhu práce. Zároveň bude zvýšena adaptabilita starších pracovníků, kteří budou zapojeni do projektu.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Od budoucích kolegů očekáváme, že budou stejně jako naši současní zaměstnanci, ctít Kodex chování Jan Hotels.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
V případě zájmu o zaslání / vymazání Vašich osobních dat, vyplňte formulář zde a zašlete na email: poverenec@janhotels.cz.

Partner https://cz.jooble.org/

Pozice
Popis pozice
  • Comptroller - Head of Controlling

    Would you like to work for a modern, smaller family hotel company with Czech roots? So you are right here!
    The Jan Hotels hotel group owns five hotels, three in Prague and two in Český Krumlov. The Jan Hotels headquarters is located in the Duo Hotel in Prague 9 in Střížkov and has excellent transport accessibility. A pleasant working environment with an emphasis on warm interpersonal relationships and a wide selection of benefits is why people like to work with us.
    Become a part of our Jan Hotels Dream Team!

    Comptroller - Head of Controlling

    General purpose of role:

    • Overall responsibility for the Controlling function of Bohemia Properties and its subsidiaries.
    • Full support to the CFO in negotiating and maintaining commercial agreements with key suppliers and business partners.

    Specific Responsibilities

    • Preparation of the monthly management reporting packs at group and hotel levels
    • Design, coordination and implementation of the annual planning process
    • Maintenance of the company forecast outlook
    • Support to the company cash flow forecast
    • Partner with Hotel Directors and functional leads to ensure full awareness of financials and identify opportunity for value creation
    • Build and lead a motivated and effective controlling team
    • Create and maintain controlling-relevant Standard Operating Procedures ensuring stakeholder buy-in and adherence
    • Liaising with external parties, including Insurance, utility providers and authorities, to support on commercial agreements
    • Other activities to facilitate the smooth operation of the Finance function

    So how do you know you're the right newcomer to our team? Desired skills and attributes are:

    • A minimum of three years in a similar position where the required skills and successful results can be readily articulated
    • Able to manage and prioritise simultaneous activities
    • Creative approach to problem solving
    • Excellent communicator with the ability to both persuade and listen
    • Structured and accurate
    • Assured-yet-humble
    • I CARE personality and attitude
    • Recognised schooling in Finance or Economics and can demonstrate good knowledge of accounting principles
    • Advanced knowledge and application of excel (powerpoint also an advantage)
    • Fluent Czech
    • Advanced knowledge of English

    What will definitely make you happy with us?

    • We offer you work MON - FRI (so you have weekends free!)
    • Stable working environment in a cozy office
    • We offer you full-time employment
    • Attractive working environment close to the Střížkov metro station, but if you want to drive, this is not a problem. You can park at the hotel for CZK 150 per month. After the trial period, you have free parking.
    • You will receive from us the corresponding financial remuneration and loyalty bonuses
    • We offer employees company meals for CZK 23
    • You can also take advantage of employee discounts on hotel services

    Nahrát životopis

    Pouze PDF formát je povolený
  • Všeobecná účetní se zaměřením na účt. majetku a materiálu

    Pro Jan Hotels se sídlem Hotelu Duo v Praze hledáme nového uchazeče na pozici:

    Všeobecná účetní se zaměřením na účt. majetku a materiálu

    Co bude Vaším posláním?

    • Tvá pozice bude mít náplň práce účetní evidence hmotného a nehmotného majetku v majetkovém modulu a materiálových zásob
    • budeš účtovat došlé faktury za majetek (pořízení, opravy a údržba)
    • výpočet a účtování měsíčních účetních odpisů hmotného a nehmotného majetku a časového rozlišení nákladů drobného majetku v návaznosti na interní účetní předpisy
    • práce s operativním SW pro evidenci majetku a zásob
    • účtování základních účetních agend – došlých faktur tuzemských, záloh, pokladních dokladů, ve vztahu k majetku a zásobám
    • kontrola příslušných majetkových účtů
    • organizace a účast na inventurách majetku ve společnosti
    • účtování kompletní agendy 3 hotelů – agenda je v malém rozsahu
    • účtování pokladních dokladů
    • kontrola správnosti účetních dokladů v souladu s legislativou
    • je potřeba, abys byl/a pečlivý/á, protože Tvým úkolem bude archivace dokumentů
    • spolupráce při přípravě podkladů pro reporty a audit
    • spolupráce s finančním oddělením a administrativní činnosti spojené s chodem finančního oddělení

    Jak tedy poznáte, že jste tím správným nováčkem do našeho týmu?

    • máš ukončené SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru
    • Tvá praxe na obdobné pozici je vítána
    • pokud máš znalosti podvojného účetnictví a souvisejících předpisů, znalosti souvisejících daňových předpisů, zejména s ohledem na evidenci a účtování majetku
    • znalost anglického jazyka je výhodou, nikoli podmínkou
    • počítač, je Tvůj kamarád a máš znalost s prácí na PC – MS office
    • pokud máš zkušenosti s evidencí majetku pomocí čárových kódů, pak je tato zkušenost vítána
    • jsi důsledný/á, pečlivý/á, zodpovědný/á

    Co Ti bude u nás vyloženě dělat radost?

    • nabízíme Ti práci PO - PÁ (takže víkendy máš volné!)
    • stabilní pracovní prostředí v útulné kanceláři
    • nabízíme Ti práci na hlavní pracovní poměr
    • atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov, ale pokud chceš jezdit autem, není problém. U hotelu můžeš parkovat za 150 Kč měsíčně. Po zkušební době máš parkování zdarma.
    • dostaneš od nás odpovídající finanční ohodnocení a věrnostní bonusy
    • nabízíme zaměstnancům závodní stravování za 23 Kč
    • můžeš využít i zaměstnanecké slevy na služby hotelu

    Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

    Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Výhled na město z Hotelu Duo