Buďte součástí našeho týmu Jan Hotels

Chtěli byste pracovat pro moderní, menší a dobře prosperující hotelovou společnost s českými kořeny? Tak jste tu správně!

Hotelová skupina Jan Hotels vlastní čtyři hotely, dva v Praze a dva v Českém Krumlově. Centrála Jan Hotels sídlí v hotelu Duo v Praze 9 na Střížkově a má vynikající dopravní dostupnost. Příjemné pracovní prostředí s důrazem na vřelé mezilidské vztahy a široký výběr benefitů je to proč u nás lidé rádi pracují.

Staňte se i Vy součástí našeho Jan Hotels Dream Team!

Od budoucích kolegů očekáváme, že budou stejně jako naši současní zaměstnanci, ctít Kodex chování Jan Hotels.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
V případě zájmu o zaslání / vymazání Vašich osobních dat, vyplňte formulář zde a zašlete na email: poverenec@janhotels.cz.

Partner https://cz.jooble.org/

Pozice
Popis pozice
  • Hotel Růže Šéfkuchař

    Pro Hotel Růže v Českém Krumlově hledáme vhodného uchazeče na pozici:
    Šéfkuchař

    Dovedete si představit, že pracujete v budově bývalé jezuitské koleje citlivě přetvořené v pětihvězdičkový hotel v centru Českého Krumlova? Změňte představu v realitu a připojte se k prima kolektivu Hotelu Růže v Českém Krumlově.

    O čem pozice bude:

    • s radostí a vášní vařit českou a mezinárodní kuchyni
    • rozmazlovat hotelové hosty koncertem chutí na talíři
    • efektivně a s rozhodností vést tým kuchařů a číšníků
    • neustále školit a trénovat personál
    • čistota nade vše- kuchyň je tvé království- čistota je tvá vizitka
    • organizace a kontrola skladových zásob, komunikace s dodavateli
    • organizace přípravy většího počtu jídel pro hotelové akce a skupiny, originální rauty
    • bez trocha administrativy se to neobejde - práce s rezervačním systémem Optima (přehled o obsazenosti hotelu atd.), Septim - skladový systém, markování, inventury, time schedule, sestavování menu, kalkulace

    Co očekáváme:

    • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
    • časovou flexibilitu a zapálení pro věc
    • znalost anglického jazyka

    Nabízíme:

    • možnost ubytování - v dochozí vzdálenosti 20 min od hotelu
    • zaměstnanecká strava- 23 Kč/ jídlo
    • příspěvek na penzijní připojištění (3% z btto mzdy po roce pracovního poměru)
    • 50% sleva na hotelové služby v našich hotelech v Praze a Českém Krumlově
    • a mnohé další

    Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce s barevnou fotografií. Nebudeme–li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

    Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

    Těšíme se na setkání v naší společnosti!

    Nahrát životopis

    Pouze PDF formát je povolený
  • Hotel Duo Číšník/servírka pro Restauraci Formanka/ Lobby Bar

    Pro Hotel Duo v Praze hledáme nového uchazeče na pozici:

    Číšník/servírka pro Restauraci Formanka/Lobby bar

    Chtěli byste pracovat pro moderní 4* hotel DUO s dobrou dostupností na Praze 9? Tak jste tu správně!

    4* hotel DUO je jedním z největších hotelů v Praze a díky svým výborným službám vytváří úžasnou atmosféru. Nabízíme spoustu aktivit, jako například využití bazénu, sauny, fitness a bowling.

    Buď součástí rodiny Jan Hotels!
    Rádi Vás přivítáme do našem týmu!

    Co bude Vaším posláním?

    • Pokud Vás baví komunikace se zákazníky, bude Vaším hlavním úkolem obsluha hostů v restauraci
    • Poradíte hostům s výběrem z našeho menu, k tomu jim doporučíte vhodný drink
    • Následně jim objednané naservírujete a popřejete jim dobrou chuť
    • Doporučíte dezert, kávu nebo digestive
    • Donesete jim účet a protože Vaše služby byly skvělé, hosté ocení Vaši práci spropitným
    • Naučíte se obsluhovat systém Septim (zadání objednávky, vystavení účtu)
    • Můžete pracovat v systému krátký/ dlouhý týden (12h směny)
    • Nabízíme také klasické 8h směny (5 dní v týdnu)
    • Nepřijímáme hotovostní platby, pouze bezhotovostní

    Jak tedy poznáte, že jste tím správným nováčkem do našeho týmu?

    • Nezáleží na tom, kolik Vám je, ale jak velkou máte chuť se do toho pustit a využít svůj talent
    • Pokud máte přímou zkušenost v gastronomii nebo 4*, 5* hotelu, bude to pro Vás plus
    • Nebojíte se učit novým věcem - systém Septim
    • Rád/ a byste využil/ a své znalosti - anglický jazyk je pro Vás zábavou (další jazyky výhodou)
    • Rozhovory se zákazníky v českém a anglickém jazyce Vás nerozhodí
    • Umíte porozumět potřebám klientů
    • Flexibilita a následování procesů a vizí společnosti Vám nedělají problém
    • Je pro Vás důležitá kvalita poskytovaných služeb na vysoké úrovni
    • Máte příjemné vystupování - s úsměvem jde všechno lépe
    • Jste schopní přijmout zodpovědnost
    • Máte smysl pro detail a jste schopní pod nátlakem vyřešit jakoukoli stížnost (nejlépe v co nejkratším čase)
    • Inventury Vám nejsou cizí
    • Jste milá, přátelská a loajální osoba
    • Očekáváme nárůst rezervací, proto je potřeba, abyste byli fyzicky schopní
    • Důležité je, aby Vás to u nás bavilo
    • Pracujete rádi ve velkém kolektivu? Tak super! Kolektiv na F&B se skládá z různých národností a velmi rádi Vás uvítají mezi sebe.
    • Budete naše I CARE osobnost (Inovace, spolupráce, ambice, respekt, empatie)

    Co Vám bude u nás vyloženě dělat radost?

    • Spolupráce na hlavní pracovní poměr
    • Příjemný pocit z dobře odvedené práce, kterou dokážeme ocenit
    • Maximální podpora při řešení úkolů
    • Budeme Vás vzdělávat všemi směry - jazykové kurzy (angličtina, němčina, španělština), Seduo, interní tréninky
    • Příjemná finanční odměna vždy včas na vašem účtu se všemi příplatky, občas i prémie a věrnostní bonusy
    • Dobře se u nás najíte - nabízíme závodní stravování za 23 Kč
    • Budeme Vám po roce spolupráce přispívat na penzijní nebo životní připojištění
    • K dovolené Vám navíc od roku 2021 dáme 3-5 dnů zdravotního volna
    • Pokud jezdíte autem, nemusíte si lámat hlavu s parkováním - máte možnost parkovat přímo u hotelu za zvýhodněnou cenu 150 Kč/ měsíc, po zkušební době máte parkování úplně zdarma

    Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

  • Hotel Duo Administrativní asistent/ka technického oddělení

    Pro Hotel Duo v Praze 9 hledáme nového uchazeče na pozici:
    Administrativní asistent/ka technického oddělení

    Chtěli byste pracovat pro moderní společnost, která vlastní a řídí moderní 4* hotel DUO na Praze 9 na Proseku? Tak jste tu správně!

    Hotel DUO sice zvenku vypadá jako obyčejný panelák, ale uvnitř je úplně jiný! Moderní, čistý, voňavý a nabízí příjemné prostředí nejen pro své hotelové hosty, ale i pro skvělé zaměstance, kteří ctí hodnoty v duchu sloganu: I CARE

    Staňte se součástí rodiny Jan Hotels.
    Rádi Vás přivítáme do našeho týmu!

    Co bude Tvým posláním?

    • Budeš pravá ruka a administrativní podpora technického ředitele a manažera údržby Hotelu Duo
    • Naučíme Tě správu docházky v OK Base - kontrola a uzavírání, vedení plánu dovolených
    • Tvým hlavním úkolem bude příprava, řízení a koordinace BOZP a PO (roční plány revizí, kontrol)
    • Dbáme na životní prostředí, proto potřebujeme odborný dohled na správné zatřídění odpadů a související evidenci
    • Povedeš statistiky spotřeb energií
    • Budeš odpovědný/ á za tvorbu, rozdělování, evidenci a archivaci organizačně řídících dokumentů firmy, interních směrnic a předpisů
    • Dostaneš na starost správu technického archivu (vše je pečlivě roztříděné - žádné papíry v krabicích)
    • Zajistíš tvorbu řídící dokumentace (aktualizace již existující dokumentace, směrnic, příkazů managementu a standardních operačních procedur)

    Jak tedy poznáš, že jsi tím správným nováčkem do našeho týmu?

    • Máš za sebou ukončené vzdělání na SŠ s maturitou (technický obor je pro Tebe výhodou)
    • Orientuješ se v technické terminologii, oblasti PO a BOZP nemusíš být expert, stačí základní znalost)
    • Praxi na odborné pozici nebo jí podobné
    • Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
    • Nesmíš se bát přijít s novým nápadem
    • Být příkladem a vzorem pro ostatní
    • Být svědomitý/á
    • Máš velmi dobré plánovací a organizační schopnosti
    • Počítačové programy Ti nejsou cizí - Word, Excel, Outlook, PowerPoint
    • Umíš si poradit při řešení případných problémů
    • Máš komunikační znalost anglického jazyka

    Co Ti bude u nás vyloženě dělat radost?

    • Nabízíme Ti práci na zkrácený úvazek (6h denně)
    • Práci PO - PÁ (takže víkendy máš volné!)
    • Na Tobě bude, jak vše zorganizuješ a nastavíš
    • Budeš zde plně využívat své zkušenosti a ukážeš co v Tobě skutečně je
    • Díky Tobě se budou zvyšovat prodeje!
    • Spolupráce na hlavní pracovní poměrPříjemný pocit z dobře odvedené práce, kterou dokážeme ocenit
    • Dobře se u nás najíš - nabízíme závodní stravování za 23 Kč
    • Budeme Ti po roce spolupráce přispívat na penzijní nebo životní připojištění
    • Po práci se můžeš odreagovat - zdarma zajdeš do fitka
    • Pokud jezdíš autem, nemusíš si lámat hlavu s parkováním - máš možnost parkovat přímo u hotelu za zvýhodněnou cenu 150 Kč/ měsíc, po zkušební době budeš mít parkování úplně zdarma

    Pokud Tě tato pozice zaujala a rád/a byste pracoval/a v našem Jan Hotels dream team, zašli nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce pomocí odpovědního formuláře.

    Už teď se na Tebe těšíme!

    Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Výhled na město z Hotelu Duo